C

Cennik

Doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00

19 grudnia 2016

Cennik


Standard suite

Jednoosobowy ze śniadaniem 184 PLN doba / 174 PLN weekend
Dwuosobowy ze śniadaniem 234 PLN doba / 224 PLN weekend
Trzyosobowy ze śniadaniem 309 PLN doba / 269 PLN weekend

Pokój wyposażony w łoże lub łóżka, TV LCD 32”. Umeblowany: szafki nocne, lampki nocne, szafa bagażowa, lustro, stolik lub biurko oraz dwa krzesła. Łazienka w pokoju z kabiną prysznicową, wc kompaktem, szafką z umywalką, ręczniki w szafce, suszarka do włosów, lustro.

Komfort suite

Jednoosobowy ze śniadaniem 199 PLN doba / 189 PLN weekend
Dwuosobowy ze śniadaniem 249 PLN doba/ 229 PLN weekend

Przestronny pokój z balkonem zlokalizowany od strony podwórka, wyposażony w podwójne łoże lub dwa wygodne łóżka, TV LCD 32″. Umeblowany: szafki nocne, lampki nocne, szafa bagażowa, lustro, stolik lub biurko. Łazienka z kabiną prysznicową, WC kompaktem, szafka z umywalką, ręczniki, suszarka do włosów, lustro.

DeLuxe suite

Jednoosobowy ze śniadaniem 229 PLN doba / 209 PLN weekend
Dwuosobowy ze śniadaniem 259 PLN doba / 239 PLN weekend

Pokój zdecydowanie większy i przestronniejszy, umeblowany w klasyczne, stylizowanie meble. Wyposażony w podwójne łoże lub dwa wygodne łóżka, TV LCD 32″. Umeblowany: szafki nocne, lampki nocne, szafa bagażowa, lustro, stolik lub biurko. Łazienka z kabiną prysznicową, WC kompaktem, szafka z umywalką, ręczniki, suszarka do włosów, lustro.Pokój posiada zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Apartament dla alergików

Jednoosobowy ze śniadaniem 235 PLN doba
Dwuosobowy ze śniadaniem 255 PLN doba

Pokój z balkonem, umeblowany w klasyczne, stylizowanie meble. Wyposażony w jedno dwa wygodne łóżka, TV LCD 32″. Umeblowany: szafki nocne, lampki nocne, szafa bagażowa, lustro, stolik lub biurko. Łazienka z kabiną prysznicową, WC kompaktem, szafka z umywalką, ręczniki, suszarka do włosów, lustro.Pokój posiada zestaw do parzenia kawy i herbaty.Antyalergiczna pościel oraz kosmetyki. Jonizator powietrza.

Dostawka ze śniadaniem 60 PLN doba

Oferowana cena za dobę hotelową ze śniadaniem zawiera podatek VAT

Doba hotelowa trwa od 14.00 – do 12.00. Na życzenie gości przygotujemy łóżeczko dla dziecka. Do dyspozycji gości oferujemy również sejf hotelowy, akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą. Bezpłatny i monitorowany parking hotelowy.